x
Üye Ol
Teslimat Koşulları
  • Siparisleriniz, banka onayi alindiktan sonra 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin www.tesetturparis.com a uzakligina göre de kargo sirketi 1-3 gün içerisinde siparisinizi size ulastiracaktir.

  • Tarafimizdan kaynaklanan bir aksilik olmasi halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çikilarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve dogru olmasi önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapilmamaktadir.

  • Seçtiginiz ürünlerin tamami anlasmali oldugumuz kargo sirketi tarafindan www.tesetturparis.com garantisi ile size teslim edilecektir.

  • Satin aldiginiz ürünler bir teyit e-posta'si ile tarafiniza bildirilecektir. Seçtiginiz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmamasi durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara girecegi tarih tarafiniza bildirilecektir.

  • www.tesetturparis.com online alisveris sitesidir. Aynı anda birden çok kullaniciya alisveris yapma imkani tanir. Ender de olsa da tüketicinin ayni ürünü almasi söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ödemesini internet üzerinden yaptiniz ürün eger stoklarimizda kalmamis ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardir. Ürün bu tarihleri arasinda tüketiciye verilemez ise yaptigi ödeme kendisine iade edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.